Náročné poslední ligové kolo pro starší žákyně

2. 6. 2019   |   zen Starší Žákyně
Poslední ligové kolo nedopadlo dle představ starších žákyň. Hradecké hráčky mají 14 dní na to, aby se vyprázdnila marodka před finálovým turnajem o mistra republiky.
19. kolo, sobota 1. 6. 2019, 10:30

SK Slavia Praha

1:5
0:4

Branky: 53. Baliharová - 4. Sechterová, 13. Černá, 28. Tenkrátová, 31. Kochanová, 65. Křivánková

FC Hradec Králové: Kroulíková - Bangová, Sirůčková, Novotná T., Uhnavá, Hrušková, Novotná G., Zemanová, Repiská, Baliharová, Jarochová Střídaly: Gernatová, Jelínková, Jiřičková, Kalousová

Dnes se nám od úvodu duelu začalo vše sypat jako domeček z karet. Brzy jsme obdrželi gól a v krátkém časovém úseku musely odstoupit dvě naše opory ze zdravotních důvodů. Další nucené improvizace v sestavě a další okolnosti měly na nás větší vliv než by se očekávalo. Naše hra neměla potřebné parametry a tak nebylo divu, že začaly přibývat góly v naší síti.

Do druhé půle jsme zvedli hlavu. Začali jsme hrát mnohem lépe. Slavii jsme do větších šancí už moc nepouštěli. Většina střel šla ze střední vzdálenosti a ty pro naši brankářku nebyly nebezpečné. Dokonce se nám podařilo snížit a dlouho vypadalo, že i druhý poločas vyhrajeme. Pět minut před koncem ale soupeř dokázal skórovat a stanovil konečné skóre na 1:5.

Radek Musil, trenér FC HK: Dnešní zápas nemá smysl moc hodnotit. Mohl být dobrou generálkou před finálovým turnajem. Mrzí mě, že jsme se lépe nevypořádali se vzniklou situací v první půli. Za druhý poločas hráčky zaslouží pochvalu.