Mladší žákyně se vytáhly na Slavii a zvítězily po penaltách

4. 3. 2019   |   zen Mladší Žákyně
V prvním letošním kole ligy mladší žákyně přivítaly na domácím hřišti Slavii Praha.
10. kolo, neděle 3. 3. 2019, 12:00

FC Hradec Králové

SK Slavia Praha

2:1pen
0:1

Branky: 9. Kroupová L. - 31. Habočíková

SK Slavia Praha: Mikanová - Vyčitalová M., Dobrozemská, Pražáková - Habočíková, Koudelová, Plotová, Pirklová - Kalová, Kadečková, Pultarová.


Reportáž

Dnes mladší žákyně překvapivě porazily v lize Slavii Praha na pok.kopy ..2:1. Rozhodující gól ve hře dala nejmladší hráčka Habočíková Kristýnka. K utkání jsme nastoupily s velkými obavami, když kvůli zranění, nemoci a horám nám na jarní premiéru chyběla celá řada převážně starších hráček. Na střídačce se krčily dvě hráčky, trenéři šáhli do starší přípravky a udělali dobře - dvě nejmladší Majda s Kristýnkou patřily mezi nejlepší a Kristýnka dala dokonce rozhodující gól, kdy dorazila střelu Kalové a tím srovnala na 1:1. Nadšeně bojující holky uhrály remízu a na pokutové kopy vyhrály. Svoje penalty proměnily Kalová, Koudelová, Pirklová a vyhrály jsme 3:1, když výborná brankářka Mikanová tři chytla.

Ohlasy

Trenéři Hruška, Hrušková : Děvčata nám udělala obrovskou radost, před utkáním jsme měli velké obavy z velké absence, ale holky se vydaly že všech sil a projevila se i dobrá rozehranost ze Stěžerské ligy.

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Sestřih ze zápasu

SESTŘIH: FC Hradec Králové – FK Fotbal Třinec 1:0

Preview

Zdenko Frťala: Musíme být trpěliví a věřit si

Reportáž

O výhře nad Třincem rozhodl Jakub Rada