MU: SK Slavia Praha U17 - FC Hradec Králové U17 3:1 (1:1)

6. 5. 2019   |   Tomáš Ibrmajer
Z hlavního města bez bodů...
24. kolo, sobota 4. 5. 2019, 13:15

SK Slavia Praha

FC Hradec Králové

3:1
1:1

Branky a (asistence): 27. Gajdošík, 46. Kneifel, 55. Gajdošík - 29. Jonáš

SK Slavia Praha: Surovčík - Prebsl, Neruda, Leitl (76. Garagič), Brejcha, Kneifel (65. Šimoník), Gajdošík (56. Kulhavý), Jurásek, Štětka, Alijagič (80. Nováček), Šubert (56. Langhamer)
FC Hradec Králové: Čábelka - Kalina, Zawada, Baloun, Kadrmas - Jonáš, Janečka (84. Velinský), Kedroň (81. Dostál - Hodač, Hlaváč, Březák (62. Novotný)


Reportáž

Co se týče předvedené hry, sehráli jsme dnes jedno z nejpovedenějších utkání v sezóně. Hráli jsme důrazně a sebevědomě, dařila se nám jak postupná kombinační hra, tak i rychlé protiútoky. V prvním poločase jsme si vypracovali několik dobrých příležitostí ke skórování, bohužel jsme proměnili pouze jednu, když jsme pár chvil předtím soupeři úvodní gól darovali. Po změně stran jsme ihned inkasovali a soupeř se opět ujal vedení, my jsme však stále hráli velice dobře do ofenzivy a opět se propracovali k šancím. Ty jsme ale nedokázali proměnit a vzápětí jsme domácím opět dovolili lehce skórovat. Do konce utkání jsme soupeře tlačili, několik šancí nám pochytal domácí gólman, v několika případech jsme v koncovce byli nepřesní a nedůrazní. S blížícím se koncem utkání jsme více a více riskovali a tlačili se za góly, domácí se díky naší otevřené hře dostali k několika nebezpečným protiútokům, ale gólově už se neprosadili. My však také ne, a tak odjíždíme po dobrém výkonu bez bodů. Hráči nechali na hřišti vše, předvedli velmi dobrý výkon, makali do poslední minuty a šli si za lepším výsledkem, bohužel výsledkově se nám dnešní utkání nepovedlo.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

DENÍK ADAMA VLKANOVY: Den 3

Rozhovory

Pavel Dvořák: Hradec beru jako návrat domů

Aktuální zprávy

Prodej permanentek na podzim 2020