MU: FC Slovan Liberec U16 - FC Hradec Králové U16 4:2 (2:1)

12. 8. 2019   |   Tomáš Ibrmajer
Z venkovních utkání žádné body ...
1. kolo, neděle 11. 8. 2019, 14:30

FC Slovan Liberec

FC Hradec Králové

4:2
2:1

Branky a (asistence): 32. Rafaj, 44. Gábor, 81. Reichl, 82. Hudák - 9. Kalina (Zoicas), 87. Jurčenko (Kutík)

FC Slovan Liberec: Polcar - Kul´ha (70´ Löffler), Netušil, Fidra, Wydrzynski (77´ Reichl) - Hudák, Kočka, Myslivec (63´ Marek) - Rafaj, Gábor, Štěrba
FC Hradec Králové: Vlk - Müller (57. Zvěřina), Hanuš (81. Musil), Veselý, Kutík - Pospíšil D., Konečný (79. Pešek), Zoicas - Kalina (60. Straka), Jurčenko, Šichan (46. Holub)


Reportáž

V první půli se hrál vyrovnaný zápas, my jsme hráli velice dobře kombinačně, ovšem spíše na naší půlce. Chyběla větší přímočarost a tlak do zakončení. Hrozili jsme po stranách a po jedné akci ze strany jsme se pohlednou akcí ujali vedení. K vidění byly šance na obou stranách, jak my, tak soupeř měl možnosti ke skórování. Domácím se do konce poločasu podařilo vývoj zápasu otočit, dvakrát jsme propadli na levé straně a nepokryli hráče ve vlastním vápně. Rázem jsme tak po solidním výkonu odcházeli do kabin s jednogólovou ztrátou. Po změně stran jsme nastoupili s ještě větším úsilím a odhodláním zápas zvrátit ve svůj prospěch. Měli jsme obrovský tlak, v rozmezí několik minut jsme si vypracovali minimálně pět jasných gólových šancí. Rychlý brejk, kombinační akce, zakončení po centru, střelba zpoza vápna, samostatné úniky...šancí jsme měli k dispozici dostatek, ale ani v jednom případě nám nebylo souzeno skórovat a to včetně penalty a neuznaného gólu. Poté se hra opět vyrovnávala, domácí vstřelili v rozmezí minuty dvě branky a to s námi viditelně otřáslo. Těsně před koncem jsme ještě jednou brankou korigovali výsledek. V poli jsme předvedli povzbudivý výkon, avšak v klíčových momentech (obou vápnech) jsme nebyli dostatečně důrazní a přesní.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci zakončili sezonu výhrou nad Sokolovem

Rozhovory

První poločas nám vyšel skvěle, hodnotí asistent Prášil

Rozhovory

Erik Prekop: Prolomil jsem smůlu a padlo to tam