MU: FC Hradec Králové U17 - FK Pardubice U17 2:0 (1:0)

8. 5. 2019   |   Tomáš Ibrmajer
Tři body z východočeského derby...
25. kolo, středa 8. 5. 2019, 12:15

FC Hradec Králové

FK Pardubice

2:0
1:0

Branky a (asistence): 7. Novotný (Hájek), 87. Jonáš

FC Hradec Králové: Čábelka - Kalina, Zawada, Baloun, Kadrmas - Jonáš (88. Velinský), Janečka, Novotný (58. Dostál) - Hodač (74. Březák), Hlaváč, Hájek (80. Boniš)
FK Pardubice: Nalezinek - Faltejsek, Slavík, Hajník, Březina (63. Pejcha), Koukola, Kirchner, Řezáč, Pithart (53. Vilím), Koutský (53. Nguyen), Štichauer (80. Paulus)


Reportáž

Do utkání jsme vstoupili dobře, soupeře jsme uzavřeli na jeho polovině, drželi míč a tlačili se do šancí. Prosadili jsme se již v sedmé minutě, když Novotný dorazil dalekonosnou střelu Hájka. I nadále jsme pokračovali v aktivní hře, na útočné polovině jsme získávali spoustu míčů a ihned se snažili o zakončení, největší šanci měl Hodač, ale bohužel neproměnil. Po půlhodině hry jsme zbytečně ustoupili od naší hry, chyběla hra bez míče a více vyhraných soubojů. I přesto jsme soupeře do větší šance nepustili a do kabin odcházeli s jednobrankovým vedením. Po změně stran se hrál v poli vyrovnaný duel. Spousta soubojů a nepřesností, my jsme hráli až moc pasivně a ani kombinační hra se nám nedařila. Soupeř byl pořád ve hře a hrozil hlavně z brejkových a standardních situací. S blížícím se koncem zápasu jsme se několikrát ocitli v jasné gólové šanci, ale dlouho jsme nemohli vstřelit druhou uklidňující branku. Až tři minuty před koncem se prosadil Jonáš, když se opět krásně trefil z trestného kopu a uzavřel skóre zápasu. Hráči zaslouží pochvalu za výkon a odměnou za jejich snahu v utkání jim je tříbodové vítězství.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

DENÍK ADAMA VLKANOVY: Den 3

Rozhovory

Pavel Dvořák: Hradec beru jako návrat domů

Aktuální zprávy

Prodej permanentek na podzim 2020