MU: FC Hradec Králové U17 - FC Zbrojovka Brno U17 2:3 PEN (1:0)

2. 5. 2019   |   Tomáš Ibrmajer
Ztráta bodů v domácím prostředí...
23. kolo, sobota 27. 4. 2019, 13:15

FC Hradec Králové

FC Zbrojovka Brno

2:3pen
1:0

Branky a (asistence): 19. Hájek, 80. Kadrmas z penalty (Hodač) - 75. Endl, 88. Vašina

FC Hradec Králové: Král - Hak, Zawada, Baloun, Kadrmas - Jonáš, Dostál, Hodač (86. Janečka) - Hájek (90. Kedroň), Hlaváč, Březák (81. Kalina)
FC Zbrojovka Brno: Špelda - Zajíček, Endl, Konečný, Bulíček - Šedivý (72. Ševela), Jambor, Aldin - Vašina, Fila, Kokorský (60. Kozel). Trenéři Kříž a Havel.


Reportáž

Od úvodního hvizdu udávali tempo hry spíše hosté, byli častěji na míči, lépe kombinovali. My jsme působili velice pasivním dojmem, nepodstupovali jsme osobní souboje a nedostali se k souvislejší kombinaci. Měli jsme však k dispozici trestný kop zpoza vápna, který Hájek krásně proměnil v gól a dostal nás tak do vedení. Několik minut před koncem nám ještě hosté pomohli svým vyloučením, do konce poločasu jsme logicky měli míč v držení my a do kabin tedy odcházeli s jednobrankovým vedením. Po změně stran jsme nadále poctivě bránili a hosté i přes vyloučení hráli aktivně a snažili se o vyrovnání, ovšem mnoho jasných šancí si nevypracovali. My jsme díky útočné hře soupeře vyráželi k několika přečíslením, avšak ani jeden rychlý protiútok jsme nedokázali díky našemu špatnému řešení zužitkovat ve druhou branku. A tak přišel trest, když hosté vyrovnali hlavou z rohového kopu. O pár minut později jsme však měli možnost zahrávat pokutový kop po faulu na Hodače. Kadrmas bezpečně proměnil a poslal nás do vedení. V posledních minutách jsme se bránili, oslabený soupeř měl paradoxně více sil a byl aktivnější, po zásluze vyrovnal a šlo se do penaltového rozstřelu, který jsme po několikáté nezvládli a tak bod navíc si připsali hosté.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

DENÍK ADAMA VLKANOVY: Den 3

Rozhovory

Pavel Dvořák: Hradec beru jako návrat domů

Aktuální zprávy

Prodej permanentek na podzim 2020