MU: FC Hradec Králové U17 - FC Zbrojovka Brno U17 2:1 PEN (0:0)

9. 10. 2020   |   Tomáš Ibrmajer
Domácí zápas za dva body ...
3. kolo, středa 30. 9. 2020, 14:15

FC Hradec Králové

FC Zbrojovka Brno

2:1pen
0:0

Branky a (asistence): 60. Pospíšil (Mišči + Zoicas) - 49. Pavlík

FC Hradec Králové:

Hrnčíř - Jedlička, Zvěřina, Musil, Konečný - Pešek (57. Mišči), Veselý, Pospíšil - Zoicas (84. Šichan), Straka (77. Šimon), Kalina (84. Jícha)

FC Zbrojovka Brno:

Julínek - Holásek, Šlapanský, Krč, Ryška - Malý (90. Zapletal), Kos, Žourek (71. Švejda) - Strnad, Pavlík, Černý.Reportáž

Úvod zápasu byl z obou stran velmi výživný. Hrálo se ve vysokém tempu, avšak často hekticky a nepřesně. Postupem času se hra "zklidnila" a více se kombinovalo. My jsme si velké šance moc nevytvářeli, chyběla nám přesnost a údernost v poslední třetině hřiště. To hosté byli o něco nebezpečnější a i když byli ke gólu blíže než my, první poločas skončil bez branek. Po změně stran jsme brzy inkasovali, nás to však nesrazilo a snažili jsme o vyrovnání. Po deseti minutách přišla naše odpověď a za dalších pár minut se hosté ocitli po červené kartě v deseti. Od té doby jsme byli logicky častěji na míči, vytvořili jsme si daleko více šancí než v poločase prvním,  ale gól jsme nevstřelili. I když hosté hráli o deseti, pár šancí si také vytvořili, dokonce neproměnili ani svoji největší šanci - pokutový kop, který bravurně zneškodnil Hrnčíř v brance. U nás je již tradicí kopat penalty a tak jsme šli opět do penaltového rozstřelu, který rozhodl o bodu navíc. Díky úspěšným pokusům našich střelců a pohotovým zákrokům Hrnčíře jsme získali bonusový bod.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Osmifinále MOL Cupu v Budějovicích se odehraje na začátku února

Aktuální zprávy

Votroci navštívili dětskou kliniku hradecké fakultní nemocnice

Aktuální zprávy

Tipovací soutěž Votroků se školáky otevírá 2. kolo