1:1
0:1

Branky (asistence) - 23´ Fejgl (Benedikt) - soupeř: 58´

FC Hradec Králové: Petera Maxmilián - Truhelka Michal (40' Rubák Matěj), Lubínek Jiří Lukáš (40' Černý Ondřej), Blažek Vojtěch, Dymák Lukáš - Kareš Tomáš (60' Lexman Petr), Benedikt Matouš (40' Machačka Šimon), Fejgl Tomáš (40' Hampl Matěj), Lexman Petr (40' Hrnčíř Vojtěch) - Tobiška Ondřej (40' Horák Štěpán), Chudý Petr (60' Lubínek Jiří Lukáš)

Celé utkání byl soupeř lepší v držení míče, ale zejména v prvním poločase jsme mu i v této činnosti dokázali konkurovat. Výsledkem byla vedoucí branka Fejgla, který zužitkoval kolmici Benedikta. Druhý poločas nám chyběla kvalita na míči. Spíše jsme bránili a vyráželi k rychlým protiútokům. Z pěti situací 3:2 jsme bohužel ani jednou nebyli schopni zakončit. Domácí vyrovnali po naší chybě ve středu pole, což byla škoda, protože jinak jsme v obranné činnosti hráli bezchybně. Hráče chválíme za předvedený výkon.