MU, sobota 5. 11. 2022, 14:30

MFK Trutnov

3:13
1:1, 0:6, 2:6

19' Hiesl, 31' Pospíšil (Šulc), 35' Zadrobílek, 41' Čapek (Hiesl), 49' Pospíšil, 51' Zadrobílek (Drbohlav), 59' Čapek (Motálek), 61' Pospíšil, 71' Kareš (Kučera), 77' Zadrobílek (Pospíšil), 78' Němeček, 83' Šulc (Drbohlav), 89' Motálek (Hiesl)

Pospíšil, Motálek, Zadrobílek, Němeček, Felix, Mrázek, Kefurt, Drbohlav, Tahal, Kareš, Čapek, Tichý, Šulc, Hiesl, Kučera, Pirner

Na zápas jsme tentokrát dorazili opravdu za pět minut dvanáct, kdy se nám cestou porouchal autobus a museli jsme se na zápas dopravit s rodiči. Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat rodičům za bleskovou výpomoc s odvozem. Na rozcvičku jsme měli jen pár minut a v úvodu to bylo znát. Už v první minutě jsme prohrávali a začátek zápasu jsme vůbec nezachytili. Postupem času jsme začali kontrolovat hru, ale nedařilo se nám prolomit obranu soupeře. Výsledek první třetiny tak byl 1:1, kdy jsme alespoň vyrovnali po pohledné střele ze střední vzdálenosti. Následovala druhá třetina, do které jsme tentokrát vstoupili na jedničku. Již v první minutě jsme po pohledné akci vstřelili vedoucí branku, která nám přidala klid na kopačky a postupem času jsme přidali zcela zaslouženě i další branky. Jsme rádi, že jsme se dokázali oklepat z velmi rozpačitého úvodu a v dalších dvou třetinách jsme ukázali naší kvalitu a soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu. Třetiny: 1:1, 0:6, 2:6