2:2
0:0

Branky: 66',79' Hruška

Čermák - Kutík - Musil - Matiushenko - Blažek - Chudý (69' Kalina) - Šimon - Mokrejš (90'Zvěřina) - Binar - Hruška (90' Halama) - Hampl (72' Mišči)

Zápas jsme začali dobře, celý první poločas jsme měli více ze hry, byli silní na míči, vyhrávali jsme osobní souboje. Z tlaku jsme si vytvářeli brankové příležitosti, jenže naší zbrklostí v koncové fázi jsme ani jednu nedokázali využít. Soupeř hrál jednoduše, dlouhé nakopávané míče na hrotové útočníky. S tím jsme si bez většího problému dokázali poradit. Škoda pro nás, že se šlo do kabin za nerozhodného výsledku.

Druhá půle byla již vyrovnanější. Soupeř šel do vedení z pokutového kopu, nařízeného po faulu, kdy soupeř zahrával rohový kop a my nezachytili náběh soupeře. Naštěstí jsme brzy vyrovnali. Po průniku Šimona do pokutového území, byl nařízen pokutový kop, který suverénně proměnil Hruška. Z pokračujícího tlaku, jsme zásluhou Hrušky šli zaslouženě do vedení. Když už to vypadalo, že si odvezeme všechny body, tak soupeř z poslední akce zásadu vyrovnal na konečných 2:2. Bod s pokorou bereme, ale škoda prví půle, kdy mohl být zápas rozhodnut v náš prospěch.