10:00, neděle 23. 10. 2022, 10:00

MFK Chrudim

2:19
0:5, 0:11, 2:3

5' Kučera (Brož)9' Pospíšil (Drbohlav), 17' Kareš, 19' Tahal, 27' Brož, 32' Kareš (Kefurt), 33' Drbohlav (Tahal), 34' Motálek (Drbohlav), 37' Hiesl, 43' Kučera (Brož), 44' Felix, 46' Zadrobílek (Felix), 47' Kareš (Pospíšil), 52' Pospíšil (Kareš), 58' Tahal (Kareš), 60' Zadrobílek (Brož), 67' Tichý (Hiesl), 82' Hiesl, 87' Kučera (Motálek)

Tichý, Pirner, Felix, Němeček, Kučera, Kefurt, Tahal, Drbohlav, Hiesl, Pospíšil, Motálek, Kareš, Brož, Zadrobílek,

Od začátku jsme drželi míč a dobývali branku soupeře. Nejlepší část zápasu z naší strany byla druhá třetina, ve které jsme dokázali vstřelit 11 branek. Ve třetí třetině jsme polevili v koncentraci a neproměnili jsme spoustu příležitostí. Do příště chceme určitě odehrát lépe poslední část zápasu, jinak ale dnes po většinu zápasu povedený výkon a zasloužené vítězství. Třetiny: 0:5, 0:11, 2:3