0:0
Lech Poznan:

Branky - 71' Thiele (PK - Polák) - soupeř: 51', 51', 62', 76'

Moucha - Turek (40' Mareš), Thiele, Poděbradský (60' Václavík), Vaněk (40' Kopčil), Peterko (50' Vaněk), Fejgl (60' Matuška), Tománek, Kabele (40' Šelby), Matuška (40' Valenta), Polák

Zápas měl od začátku do konce obrovské tempo a kvalitu. V úvodu jsme byli aktivnější. Dobrým napadáním jsme soupeře donutili k chybám a vytvořili si zajímavé příležitosti. Od 10' začínal Lech přebírat iniciativu a bylo to i tím, že jsme ztráceli lacino míče. V 16' chytil Moucha penaltu a další šance skončily mimo naši branku. V druhé polovině prvního poločasu jsme se vrátili do hry, ale ani na jedné straně branka nepadla. Druhý poločas pokračovalo velké tempo a kvalita hry se také nezměnila. V 51' jsme udělali chybu v rozehrávce a v následné rozehrávce přišla další chyba. Najednou to bylo 2:0 z ničeho nic. Třetí branku si Lech vypracoval výborným presingem a za 11' byl stav 3:0. Nesložili jsme zbraně a snažili jsme se alespoň o korekci výsledku. Šance byly a podařilo se nám proměnit pokutový kop, ale v 76' po brejku to bylo opět o 3 branky. V poslední minutě jsme nastřelili břevno, což byla definitivní tečka za oboustranně výborným zápasem.