Juniorka Votroků prohrála s Vysokým Mýtem 0:3

2. 2. 2019   |   FC Hradec Králové
Hradecký tým U21 podlehl v přípravě Vysokému Mýtu 0:3. Dva góly hostů dali bývalí hráči Hradce Vojtěch Štěpán a Tomáš Rezek. Tým Karla Krejčíka hrál v poslepované sestavě, místo zraněného Davida Gjinollariho dohrával v poli druhý brankář Jaroslav Šeba.
přát., sobota 2. 2. 2019, 10:00

FC Hradec Králové

Vysoké Mýto

0:3
0:0

Branky: 75. Štěpán, 79. Rezek, 90. Trnka.

FC Hradec Králové: Šeba (46. Mach) - Brůža, Prouza, Kundrt, Gjinollari (67. Šeba) - Vobejda - Ansorge, Petřík, Bičiště, Rybczuk - Šedivý.


Reportáž

Juniorka Votroků ve značně kombinované sestavě držela krok se soupeřem z Vysokého Mýta něco přes hodinu. Do té doby nebylo vidět moc šancí, v 61. minutě šel po Rybczukově přiťuknutí sám na brankáře Šedivý, jeho střelu ale obrana hostů odvrátila na brankové čáře. Vítězství Vysokého Mýta zařídili bývalí Votroci Vojtěch Štěpán a Tomáš Rezek, třetí gól přidal v poslední minutě Lukáš Trnka. "První poločas byl jakž takž koukatelný, druhý z naší strany od sedmdesáté minuty propadák. Dostali jsme tři góly a dopředu jsme byli bezzubí. Roli hrálo i to, že jsme měli spoustu absencí, tým jsme doplnili z B dorostu. Na konci nám Rybczuk dohrával kulhající, Gjinollariho jsem musel střídat s tržnou ranou na obličeji a místo něj šel hrát druhý brankář, abychom mohli hrát v jedenácti," krčil rameny hradecký trenér Karel Krejčík.

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Tisková zpráva

Vstupenky na Slovácko jsou v prodeji

Tisková zpráva

Doprava pro fanoušky na Slovácko

Aktuální zprávy

Votroci rozdali mikulášskou nadílku