5:2
3:0

Branky: 18´a 26´Firbacher, 24´Mahr, 65´Samko, 72´Králíček

FC Hradec Králové: Vaníček Matěj - Vošlajer Tomáš, Nemšovský Adrian, Ptáček Michael, Vávro Peter (67' Rybczuk Aleš) - Mahr Jan (55' Donát Denis), Kejř Marek, Donát Denis (45'Štěrba Jakub), Rybczuk Aleš (45' Horák Daniel) - Firbacher Filip (67' Králíček Milan), Králíček Milan (45' Samko Denny)

Jakub Drapač: Další přátelské utkání jsme sehráli s mužstvem krajského přeboru SK Libčany. Zápas se odehrál na tvrdém těžkém terénu, a tudíž hra tomu také odpovídala. K vidění bylo mnoho nepřesností jak herních, tak i taktických. I přesto jsme se snažili o kombinační hru do dobře zahuštěné obrany soupeře, který se snažil zejména o rychlé protiútoky. Úvodní branku nám soupeř spíše daroval, když po zaváhání jejich gólmana, kterého dobře napadal Firbacher, sám jmenovaný jeho chybu potrestal do prázdné branky. Za necelých 6 minut jsme vedli již o dvě branky, když se po našem rohu dostal k odraženému míči Mahr a střelou k tyči propálil vše, co mu stálo v cestě. Za další dvě minuty jsme vstřelili třetí branku, kdy ukázkovou akci předvedli Donát - Mahr - Vošlajer, který svým centrem našel ve vápně Firbachera, kterému se podařilo v těžké pozici podruhé v zápase skórovat. Do poločasu jsme si vytvořili další šance, které jsme však ke gólovému vyústění nedotáhli, naopak soupeře jsme do ničeho nebezpečnějšího nepustili. Ze začátku druhého poločasu se soupeři podařilo snížit, když dobře kopnutá standardní situace ze strany prolétla chumlem hráčů až do naší branky. V 63. minutě jsme soupeři znovu odskočili o 3 branky, kdy se ve vápně míč dostal k Samkovi a sám tváří v tvář nedal soupeřově gólmanovi šanci. Druhý gól jsme inkasovali v 68. minutě z penalty. Na konečných 5:2 skóroval Králíček po Rybzcukově centru ze strany.