přát., středa 31. 7. 2019, 13:00

FC Vysočina Jihlava

4:1
3:1

3´Hátle David, 5´Jelínek Jonáš, 19´Doleček Ondřej, 90´Veselý Dominik

FC Hradec Králové: Čábelka Marek (45' Vaníček Matěj) - Zámečník Filip, Hátle David, Baloun Vojtěch, Dostál Jan - Janečka Kryštof - Jelínek Jonáš, Kozel Tomáš (45' Kedroń Adam), Velinský Adam (45' Veselý Dominik), Lihařík Vojtěch - Doleček Ondřej

Do utkání jsme vstoupili velice dobře, hráli kombinačně, v pohybu a agresivně. Soupeře jsme nutili k chybám dobrým presinkem a po dvaceti minutách vedli 3:0, když se postupně brankově prosadili Hátle, Jelínek a Doleček. Soupeř snížil v 23´ na 3:1. Ve druhém poločase se hra opticky vyrovnala, v naší hře se objevilo více nepřesností, kterými jsme ztráceli možnosti k ohrožení soupeřovi branky. Přesto jsme soupeře k ničemu nepustili a naopak v samém závěru zvýšili na 4:1, kdy se prosadil Veselý. K ideálu máme ještě daleko, ale pokud budeme schopni navázat na výkon z prvních 35´, tak bychom mohli být na správné cestě.