MU: FC Hradec Králové ˝B˝ - MFK Chrudim 1:3

1. 6. 2018   |   FC Hradec Králové
Starší dorost nestačil v domácím utkání na rozjetou Chrudim.
28. kolo, středa 30. 5. 2018, 14:30

FC Hradec Králové

MFK Chrudim

1:3
0:1

28´Jankele, 55´Vencl, 59´Jankele, 85´Voženílek

FC Hradec Králové: Šeba - Martinec, Prouza, Novotný, Gjinollari - Mahr (61´Ansorge), Sokol, Kocour (53´Štěrba), Petřík (61´Štěrba), Vencl - Pospíšil (81´Jonáš)
MFK Chrudim: Gregovský - Opletal (77´Marel), Petržíla, Zikmunda, Jankele, Rožek, Vácha, Sekanina, Friček (46´Holub), Voženílek, Bakeš (86´Kužma)


Reportáž

Martin Firbacher: Chrudim k nám přijela se sérií sedmi vítězných utkání v řadě, ve kterých nastřílela 40 branek. Proto jsme se zaměřili na dobrou defenzivu a tak v první půli bylo k vidění vyrovnané utkání s jedinou šancí, kterou bezpečně proměnil hostující kanonýr Jankele. Po přestávce jsme přidali a rychle vyrovnali, když Vencl proměnil dlouhý pas Prouzy. Hosté se však za chvilku znovu dostali do vedení, kdy se opět prosadil Jankele. tentokráte po nedůslednosti naší defenzivy. Poté jsme hosty dostali pod velký tlak, hrálo se prakticky na jednu branku, ale naše velké šance jsme pálili jednu za druhou. A tak v závěru pojistili chrudimští svou výhru z brejku do otevřené obrany. I přes prohru se nemáme za co stydět. Zejména druhý poločas byl z naší strany velmi povedený.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Rozhovory

Stanislav Hejkal: Jsou tu mladí, hladoví kluci, to mám rád

Aktuální zprávy

Informace pro fanoušky k přípravným utkáním

Aktuální zprávy

JAKO CUP ovládla Olomouc