FK Teplice

2:0
1:0

Petera-Lubínek(46'Dymák),Černý O.,Blažek(C),Truhelka-Černý D.,Machačka(81'Rubák),Fejgl,Hampl(76'Lexman),Zeman(65'Benedikt)-Kareš(65'Hartman)

Hned ve 3. minutě v pokutovém území fauloval Lubínek a nařízený pokutový kop domácí proměnili. Na finálních 2:0 domácí zvýšili v poslední minutě z protiútoku, když jme hráli vabank. Celkově celý zápas byl herně vyrovnaný, domácí si vytvořili v prvním poločase dvě a v druhém poločase tři vyložené šance, které neproměnili. My si vytvořili zejména v prvním poločase několik zajímavých akcí, které jsme nedokázali ve finální části vyřešit gólovým vyústěním. Celé mužstvo chceme pochválit za předvedenou hru a abnormální nasazení. Je potěšující, že jsme se dokázali vyrovnat ve všech herních aspektech ( i v silové stránce) velmi kvalitním a o rok starším hráčům domácího mužstva.