MVM: FK Teplice U16 - FC Hradec Králové U16 5:1 (5:1)

MVM, sobota 1. 2. 2020, 11:00

FK Teplice

5:1
5:1

Branky a (asistence): 2. soupeř, 8. soupeř, 19. soupeř, 21. soupeř, 36. soupeř - 41. Jícha (Zoicas)

Hrnčíř (46. Vlk) - Jedlička (46. Müller), Zvěřina, Hanuš (25. Veselý), Holub (25. Konečný) - Pešek (46. Tomek), Musil (70. Hanuš), Zoicas (70. Holub) - Maličký (46. Šichan), Pospíšil (60. Kalina), Jícha (46. Mišči)

Přesně jsme věděli s čím na nás Teplice vyrukují a v předzápasové přípravě jsme se věnovali eliminaci jejich silných nástupů do utkání. Z nepochopitelných důvodů jsme se však neřídili plánu a hned v druhé minutě inkasovali gól po ztrátě z rozehry od naší branky. Tento gól určil ráz utkání. Sebedůvěra nám okamžitě klesla a Teplice s chutí přidávali gól za gólem. Tragický první poločas skončil debaklem 5:1. Druhá půle přinesla vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách ovšem největší příležitost Teplic i důrazné zakončení Miščiho skončilo pouze na brankové konstrukci. Každý takový zápas nám odkrývá možnosti, schopnosti a zodpovědnost jednotlivých hráčů...