3:2
2:0

Branky: 61´ Horák, 76´ Černý O. - soupeř: 12´, 33´, 57´

Petera Maxmilián - Kareš Tomáš (40' Černý Daniel), Truhelka Michal, Černý Ondřej, Dymák Lukáš - Hartman Maxim (40' Kovář Štěpán), Hampl Matěj (60' Kareš Tomáš), Benedikt Matouš (40' Fejgl Tomáš), Hrnčíř Vojtěch (60' Lexman Petr) - Lexman Petr (40' Machačka Šimon), Tobiška Ondřej (40' Horák Štěpán)

V prvním poločase jsme hráli velmi slušně do ofenzivy, ale žádnou z šesti šancí jsme nedali. Bohužel směrem dozadu jsme dělali obrovské chyby. Hlavně levá strana nám hořela jak papír a tepličtí měli po této straně mnoho šancí z nichž dvě proměnili. Druhá půle začala střelou Horáka, která skončila těsně mimo. Pak přebral iniciativu soupeř a my se spoléhali na rychlé brejky. Po jednom z nich šel sám na bránu Horák, nedal. V 57´ jsme nezachytili rychlou rozehrávku a bylo to 3:0. Kluci to nevzdali a o 4´ později snížil Horák. Další branku přidal 4´ před koncem Černý a v poslední minutě měl na kopačce vyrovnání Lexman. Ten však branku netrefil. Kluky chválíme, že zápas nevzdali a bojovali až do konce, ale stále musíme pracovat na držení míče, kvalitě přihrávky a technických dovednostech.