5:2
4:0

47´a 53´Zbořil

FC Hradec Králové: Vaníček Matěj - Zámečník Filip, Hátle David, Baloun Vojtěch, Dostál Jan - Kozel Tomáš - Jelínek Jonáš, (1' Kedroń Adam, 52' Veselý Dominik), Janečka Kryštof (74' Velinský Adam), Lihařík Vojtěch - Zbořil Matyáš

Proti jednomu z aspirantů na postup jsme odehráli dva různé poločasy. V prvním poločase jsme nestíhali, soupeř na nás vlétl, důrazně napadal, hrál v pohybu a my nebyli schopni jejich styl eliminovat. Přidali jsme k tomu i chyby a to jak individuální tak i taktické a po 17 minutách byl stav 3:0. Potom jsme se dokázali trochu zvednout, ale na rozjeté domácí to bylo málo. Do konce poločasu jsme ještě inkasovali čtvrtou branku. Do druhého poločasu jsme nastoupili mnohem sebevědoměji, podařilo se nám snížit na 4:2, ale na celkový obrat jsme neměli. Domácí se opět zvedli a v 64´ stanovili konečné skóre. Teplice vyhráli zaslouženě, kromě 20 minut ve druhém poločase byli po celé utkání lepším týmem.