1:4
0:2

Branky: 2´Vozáb, 16´Hájek, 50´Kosař, 54´Kejř

FC Hradec Králové: Červenka Lukáš - Kalina Tomáš, Zawada Filip (45' Kiec Martin), Donát Denis, Kadrmas Marek (60' Podsadlo Štěpán) - Kosař Jakub (60' Zbořil Matyáš) - Hájek Lukáš, Novotný Adam (45' Hlaváč Martin), Kejř Marek (65' Březák Filip), Březák Filip (45' Štipák Jakub) - Vozáb Jan (60' Šípek Matěj)

Jakub Drapač: Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned v 2. minutě se ujali vedení po standardní situaci zahrané Kejřem a gólové hlavičce Vozába. Ve 4. minutě jsme mohli jít do dvougólového vedení, po krásném centru Kadrmase Hájkovu šanci gólman vyrazil. V 16. minutě po sklepnutí Vozába, se Hájek dočkal, na jeho střelu byl gólman krátký. Do té doby naše hra snášela parametry, od stavu 2:0 jsme ale začali hrát hekticky a do naší hry se vnesla spousta zbytečných nepřesností. V 50. minutě opět po Kejřově zahrané standardní situaci zvyšuje skóre hlavou Kosař a o 4 minuty déle se střelecky prosazuje čtvrtým gólem Kejř. Místo, abychom si do konce zápasu hru s chutí užili, začali jsme hrát zbrkle a zbytečně kazili. Teplicím jsme chybou v rozehrávce v poslední minutě nabídli její jedinou gólovou šanci, kterou proměnili.