3:1
0:0

Branka: Černá

Havlíčková A. - Vyčítalová, Pražáková, Zákravská, Kašparová, Havlíčková V., Kitlerová, Kulišková, Kalová, Pultarová, Černá, Habočíková, Kubečková, Denygrová, Janouchová

Radek Musil, trenér FC HK: V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání a vůbec poměr sil neodpovídal aktuálnímu postavení v tabulce. Oba týmy měly šance na otevření skóre, ale ani jednomu se to nepovedlo. Na naší straně jsme byli nejblíže gólu po střele do již z poloviny odkryté branky zpoza vápna. Ta bohužel se mezi tři tyče nevešla. O pár minut později jsme orazítkovali břevno. Na začátku druhé půle se stalo, co jsme nechtěli. Domácí šli do vedení, což jim vlilo sebevědomí. O sedm minut později přišel druhý přesný zásah. Poté se naštěstí hra zase vyrovnala. Pardubice zvýšily vedení z rohového kopu do malého vápna, kdy využily výškové převahy. O chvíli později jsme se konečně dočkali a Julča Černá propálila gólmanku. Ve zbytku zápasu se skóre již nezměnilo a z Pardubic jsme odjeli poraženi 3:1. Dnes jsme podali nejlepší výkon v dosavadním průběhu ligy. V utkání bylo klíčové, kdo vstřelí první gól. Pokud by se to podařilo nám, velice by nám to pomohlo a byla by výraznější šance na bodový zisk. Hráčkám za předvedenou hru děkujeme.