MU: FK Mladá Boleslav U16 - FC Hradec Králové U17 0:2 (0:1)

Branky a (asistence): 14. Polák (Hronek), 69. Vaněk (Polák)

FK Mladá Boleslav:

Horák - Kaulfus, Lelek, Jirků, Knobloch - Soběslav (57. Slezák), Juranka, Vynikal (82. Janoušek) - Zderadička (67. Holzer), Kodera (67. Dagan), Roller (57. Albrecht).

Jeřábek - Cobl, Hradecký (46. Chýlek), Pěnkava, Hronek (77. Meduna) - Dýčka (46. Jelínek), Kotal, Drbohlav (46. Vaněk) - Machač, Polák, Rychtář

Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme měli slabý pohyb a byli nepřesní v kombinaci, přesto jsme se dostali do vedení 1:0. O poločasové přestávce jsme některé věci upravili a na hřišti bylo úplně jiné mužstvo plné pohybu, chuti, ochoty a snahy dotáhnout zápas do vítězného konce. Výrazně jsme zpřesnili kombinaci a tvořili si jednu šanci za druhou. Nakonec se nám podařilo vstřelit jednu branku navíc a utkání vyhrát, i přes hektických posledních 10 minut, kdy jsme už nemohli dostřídat a kvůli křečím dohrávali v deseti. Za druhý poločas zaslouží kluci pochvalu.