MU: FK Mladá Boleslav U16 - FC Hradec Králové U16 1:0 PEN (0:0)

22. 9. 2019   |   Tomáš Ibrmajer
Z venkovního zápasu pouze bod ...
7. kolo, neděle 22. 9. 2019, 13:15

FK Mladá Boleslav B

FC Hradec Králové

1:0pen
0:0
FK Mladá Boleslav B: Burgert - Fořt (65. Novák), Vaníček, Poláček, Šimek (46. Vydra), Filip, Brdička (62. Kareš), Malý, Šoufek, Strnad (71. Provazník), Lenikus (55. Zajpt)
FC Hradec Králové: Hrnčíř - Zvěřina, Hanuš, Veselý, Kutík - Konečný, Musil (68. Tomek), Pospíšil - Holub (57. Šichan), Straka (71. Jurčenko), Kalina


Reportáž

První poločas jsme hráli příliš pasivně, nepracovali jsme jako tým a nevytvořili si téměř žádné šance. Soupeř byl ve hře přesnější a působil organizovanějším dojmem. Domácí svoji jednu velkou šanci neproměnili a my jsme svoje náznaky nedotáhly do gólového zakončení. První půle nevalné úrovně tak skončila bez branek. Do druhého dějství jsme vstoupili daleko lépe, vysunuli jsme hru výše, lépe napadali, více běhali a hráli více nátlakově. Z toho plynula naše jistá a důrazná hra do obrany a daleko nebezpečnější a přímočařejší útoky. Vytvořili jsme si dost brankových příležitostí, abychom zápas rozhodli a odvezli si všechny body. Bohužel ani největší šance v podobě samostatných úniků na gólmana a dorážky na brankové čáře jsme nedokázali proměnit v gól. Zápas dospěl do penaltového rozstřelu, ze kterého si bod navíc berou domácí. Odehráli jsme zápas dvou rozdílných poločasů, ovšem hrát jen pětačtyřicet minut z celkových devadesáti nestačí! Je to málo, stejně jako dnešní bodový "zisk".

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Na utkání s Třincem můžou přijít platící permanentkáři

Reportáž

Vzepětí v deseti! Votroci vezou z Varnsdorfu tři body

Rozhovory

Kluci zápas oddřeli, hodnotí kouč Frťala