1:4
0:0

Branky: 54´Vozáb, 65´Novotný, 70´Kosař, 80´Kejř z pen.

FC Hradec Králové: Červenka Lukáš - Hak Vratislav, Zawada Filip (45' Hlaváč Martin), Donát Denis, Kadrmas Marek - Hájek Lukáš, Štipák Jakub, Kosař Jakub, Novotný Adam (81'Podsadlo Štěpán) - Kejř Marek, Vozáb Jan (77' Šípek Matěj)

Marek Kulič: První poločas z naší strany nebyl optimální. Domácí se prezentovali hlubokým blokem a rychlým přechodem do útočné fáze. Naši hráči zbytečně přidržovali míč, chyběl pohyb a překvapivé řešení, a proto jsme se nedostali do žádné šance. Soupeř zahrozil po chybě Zawady a nastřelil tyč. Druhý poločas jsme začali hrát na tři obránce a to z důvodu zranění Zawady.V 54 min. jsme se po centru Novotného prosazuje hlavou Vozáb. Od této chvíle jsme dominovali celý zbytek utkání a v 65 min. po Kejřově rohu zvyšuje na zadní tyči Novotný. V 70 min. po Hájkově centru a Vozábově hlavičce na brankové čáře doklepává Kosař na 0-3, ale postranní rozhodčí mává ofsajd. Díky VAR je vše v pořádku a branka je uznána. Na konečných 0-4 upravuje Kejř z pokutového kopu po faulu na Hájka. Velká škoda nepozornosti na konci utkání a zbytečné snížení z pokutového kopu. Brankář Červenka by si za předvedené výkony zasloužil čisté konto.