MU: FŠ Litvínov U17 - FC Hradec Králové U16 1:4 (1:1)

5. 11. 2019   |   Tomáš Ibrmajer
Venkovní zápas za tři body ...
13. kolo, neděle 3. 11. 2019, 12:30

FK Litvínov

FC Hradec Králové

1:4
1:1

Branky a (asistence): 27. Chládek - 22. Kutík (Pospíšil), 65. Hanuš (Šichan), 83. Zoicas (Kutík), 88. Pospíšil (Kutík)

FK Litvínov: Kraus - Nigrin, Kotalík D., Rjaska, Krippner M., Köhler, Dargaj (46. Kotalík J.), Letocha (89. Koudelka), Chládek (83. Řepa), Rosu Giuliano (62. Krippner Š.), Zpěvák (71. Baláž)
FC Hradec Králové: Hrnčíř - Müller, Hanuš, Veselý, Kutík - Zoicas, Pešek (36. Musil), Šichan (73. Tomek) - Maličký (60. Holub), Pospíšil, Kalina


Reportáž

Nevyšel nám vstup do utkání, hráli jsme složitě, bez pohybu a agresivity. První poločas měl vyrovnaný průběh, my jsme se sice ujali vedení, ale soupeř po našem nedůrazu vzápětí vyrovnal. Do konce půle se nám stále nedařilo přesně kombinovat, náš výkon byl opravdu velmi slabý. Po změně stran se v projevu obou mužstev nejdříve nic nezměnilo, pořád jsme hráli spíše pasivně a bez myšlenky, kdežto na rozdíl od nás soupeř nadšeně bojoval. Po hodině hry jsme se dočkali vedoucího gólu a poté se náš výkon do konce zápasu zlepšoval, více jsme si dovolili do kombinace, nebáli jsme se hrát rychle a přímočaře. V poslední desetiminutovce jsme přidali další dvě pěkné branky a zápas dovedli do vítězného konce.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Preview

Zdenko Frťala: Sezonu jsme nezabalili, budeme se rvát

Sestřih ze zápasu

SESTŘIH: 1. SK Prostějov – FC Hradec Králové 2:1

Aktuální zprávy

Zastupitelstvo přiblížilo stavbu stadionu

×
Dnes v 17:00 | A tým
FC Hradec Králové
FK Ústí nad Labem