(1:4)

Branka FK Jablonec:

40´Kostka

Branky FCHK U15:

2´Pěnkava (Ponikelský), 5´Polák (Ponikelský), 13´Pěnkava (Ponikelský), 19´Cobl (Sehnoutka), 47´Cobl (Rychtář), 61´Ponikelský (Sehnoutka), 64´Rychtář, 74´Sehnoutka (Rychtář)

Svoboda - Pšenička, Pěnkava, Chýlek (41´Svatoš), Baťka (76´Machač) - Cobl, Sehnoutka (76´Jeřábek), Drbohlav, Halama - Ponikelský, Polák (41´Rychtář)

K poslednímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na půdu Jablonce. Do utkání jsme měli výborný vstup a již ve 20. minutě jsme vedli 4:0. Poté se náš herní výkon lehce zasekl a v kombinaci jsme působili neučesaně a zbrkle. Přesto jsme si vypracovali spoustu stoprocentních šancí, které jsme do konce poločasu ale trestuhodně zahodili a naopak jsme v poslední minutě inkasovali z ojedinělého brejkové akce soupeře. Ve druhém poločase jsme opět zlepšili hru a až do konce zápasu jsme dominovali. Podařilo se nám přidat další branky, ale také několik dalších šancí neproměnit.

Celkově musíme být hrdí na to, co kluci v celé sezóně předvedli. Podařilo se nám vstřelit přes sto branek a každého soupeře alespoň jednou porazit. V konečném součtu tak můžeme slavit druhé místo v tabulce mezi velmi kvalitními soupeři. Pro hráče je to odměna za jejich práci v přípravkovských i žákovských kategoriích a odrazový můstek do kategorií dorosteneckých.