Povedený závěr šestnáctky

18. 11. 2018   |   esebo
Poslední utkání podzimní části v Jablonci se mladšímu dorostu výsledkově i herně povedlo.
15. kolo, neděle 18. 11. 2018, 12:30

FK Jablonec

1:8
0:3

branky: 11' Schober Václav 34' Šrejber Matěj vlastní 47' Ludvík Jan 73' Šrejber Matěj 76' Schober Václav  78' Šrejber Matěj 90' Houdek Kevin

FC Hradec Králové: Strnad Jiří - Semerák Jakub, Horkel Jan (60' Kruml Lukáš), Hypšman Daniel (52' Slivka Matyáš), Houdek Kevin - Šrejber Matěj, Schmoranz Filip (60' Zengler Radim), Junek Vratislav (60' Velinský Adam), Boniš Tadeáš - Ludvík Jan (71' Včelák Matyáš), Schober Václav

Stanislav Bejda: Domácí začali na zmrzlém travnatém povrchu aktivněji a přišpendlili nás na naší půli, ale z převahy nevytěžili nic. Z tlaku jsme se vymanili a hned po první pěkné kombinační akci zakončoval gólově Schober. Poté jsme již byli dominantním a v koncovce efektivním týmem, což znamenalo poločasové vedení 3:0. Ve druhém dějství jsme lépe kombinovali a domácí navíc přidali několik chyb, které jsme dokázali potrestat a bylo rozhodnuto. Předvedli jsme velmi slušný výkon na závěr podzimu, korunovali tak naší vítěznou sérii a stíháme ve vedoucí trojici Liberec, Teplice a Bohemians. V tabulce jsme nejlepším ročníkově mladším týmem.