MU: FK Dukla Praha U17 - FC Hradec Králové U17 2:2 (0:2)

Ani dvougólové vedení nám na tři body nestačilo ...
20. kolo, sobota 1. 4. 2023, 12:15

FK Dukla Praha

2:2
0:2

Branky a (asistence): 64. Sandev, 91. Skalník12. Polák M. (Rejman + Polák V.), 35. Baťka (Kulič)

FK Dukla Praha:

Medenica (46.Skalník) - Štěpán, Müller (75. Sobota), Regal, Pokorný, Sandev, Nečas (64. Krameš), Leidl, Torejev (75. Mára), Bošek, Kulhavý

Svoboda - Karel (57. Kijonka), Novák, Baťka, Polák M. - Kulič (67. Kameník), Rejman, Machala, Moravčík - Žalud (77. Pavlík T.), Polák V.

Do zápasu jsme vstoupili dobře a rychle jsme vedli po brance Matěje Poláka. Soupeře jsme nepouštěli do větších šancí, přestože domácí opticky lépe kombinovali. Do poločasové přestávky jsme ještě přidali druhý gól a i přes stále více drhnoucí výkon jsme vedli 2:0. Ve druhé půlce soupeř více a více tlačil na naši bránu a nejprve snížil po individuální akci z naší pravé strany. Po 20 minutách jsme tlak úplně otupili a my byli ti, kteří udávali tempo a soupeře zamkli na jejich půlce. Rozhodnutí měl na kopačce Novák, ale jeho střela z úrovně penalty skončila pouze na tyči. Vyrovnání přišlo s posledním kopem utkání, kdy jsme špatně vyhodnotili nákop soupeře, který útočník z vápna protečoval za vyběhnuvšího brankáře.