FC Hradec Králové1:10

přát., středa 3. 8. 2022, 10:00

1:10
1:3, 0:3, 0:4

2’ Mrázek (Šulc), 20’ Mrázek (Čihák), 22’ Čapek (Kefurt), 26’ Zadrobílek, 33’ Čapek (Mrázek), 50’ Mrázek (Čapek), 51’ Zadrobílek (Kareš), 57’ Brož, 59' Kareš, 64' Čapek (Kefurt)

Pirner, Tichý, Brož, Čapek, Drbohlav, Felix, Hiesl, Kareš, Kefurt, Mrázek, Minařík, Čihák, Němeček, Šulc, Zadrobílek, Pospíšil

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, když jsme se už ve druhé minutě ujali vedení. V páté minutě soupeř dokázal vyrovnat na 1:1 a hra se na dalších patnáct minut srovnala. Pak jsme se znovu dokázali po pohledné akci ujmout vedení a od té doby jsme již měli více ze hry a dokázali jsme přidat další branky. Zaslouženě se konečné skóre se zastavilo na stavu 10:1. Výkon hráčů hodnotíme určitě pozitivně, ale do dalších podobných utkáních se musíme vyvarovat slabších pasáží. Během utkání jsme měli tyto pasáže dvě, kdy jsme nebyli schopni podržet míč a kontrolovat hru. Soupeře jsme tímto dostávali zbytečně do hry. Je potřeba udržet koncentraci po celou dobu utkání bez ohledu na průběžný výsledek.