Fotbalový klub DUKLA Praha, spolekKrenciv NikolasBranka38
Fotbalový klub DUKLA Praha, spolekŠpatenka FilipBranka56
FC Hradec Králové - mládež, z.s.Ludvík JanBranka83

Maxmilián Petera, Antonín Zvěřina (75. min. Jiří Kudrnáč), Vojtěch Blažek, Tomáš Buriánek, Kevin Houdek, Libor Pešek (46. min. Petr Šichan) , Matyáš Včelák (75. min Antonín Mišči), Vítek Šimon, Jan Ludvík, David Pospíšil, Filip Schmoranz

Utkání se pro nás nevyvíjelo dobře. Herně to bylo sice slušné, ale hned v 6. minutě napřáhl domácí hráč ke střele z 25 metrů a střela mířící doprostřed branky zapadla pod břevno. Ve 14. minutě přišla další střela z rohu pokutového území, došlo k podklouznutí našeho brankáře a stav byl 2:0 pro domácí. Ve 38. minutě jsme propadli při bránění rohového kopu – 3:0. V prvním poločase hráli domácí velmi dobře. My jsme se snažili a vypracovali několik slibných možností, ale do koncovky jsme se nedostali. V 56. minutě došlo ke špatné domluvě našeho obránce s brankářem a domácí zvýšili na čtyřbrankový rozdíl střelou do prázdné branky. V 83. minutě jsme kosmeticky upravili stav na 4:1 brankou Ludvíka. I přes velmi slušný výkon nás na kolena srazily individuální chyby.