FK Dukla Praha U17 - FC Hradec Králové U17 0:2 (0:2)

26. 5. 2019   |   Tomáš Ibrmajer
Tři body z venkovního zápasu...
26. kolo, sobota 18. 5. 2019, 13:15

FK Dukla Praha

FC Hradec Králové

0:2
0:2

Branky a (asistence): 12. Hlaváč (Zawada), 31. Hájek (Janečka)

FK Dukla Praha: Štefan - Kozojed, Křenek, Noll, Hypius - Mejdr (Efenberk), Uhlíř, Hudec (Helík) - Novotný (Ulman), Kočí, Chalupa (Drtina)
FC Hradec Králové: Král - Kalina (51. Dostál), Zawada, Baloun, Kadrmas - Jonáš, Janečka, Novotný (78. Kedroň) - Hodač (85. Velinský), Hlaváč, Hájek (71. Březák)


Reportáž

Do zápasu jsme vstoupili dobře, měli jsme mírnou převahu a vypracovali si několik nebezpečných útoků. Nejdříve se po důrazu ve vápně prosadil Hlaváč a po několika neproměněných šancí navýšil vedení Hájek. Po zbytek poločasu jsme i nadále měli více ze hry, rychle jsme kombinovali a v obraně hráli jistě a důrazně. Po změně stran se hra vyrovnala, domácí byli častěji na míči a několikrát se propracovali k souvislejší kombinaci než my. Paradoxně se nám i přes nepříliš povedený herní projev podařilo propracovat k velkému množství gólových šancí. Bohužel jsme žádnou velkou příležitost nedokázali proměnit, šance jsme zahazovali jednu za druhou. Zápas byl tedy stále otevřený a tak jsme o vítězství bojovali do posledního písknutí rozhodčího, nakonec se nám výhru podařilo uhájit a to díky příkladné bojovnosti a ochotě celého mužstva i s čistým kontem. Všichni hráči zaslouží pochvalu za dnešní předvedený výkon.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Votroci zahájili přípravu

Aktuální zprávy

Votroci začnou sezonu v azylu proti Bohemians

Rozhovory

Karel Krejčík: Tomuhle období říkám předpříprava