MU, neděle 6. 9. 2020, 10:00

FK Čáslav

1:13
1:2, 0:3, 0:8

3' Růžička (Jirásek), 24' Wenke (Sláma), 40' Růžička (Wenke), 45' Jirásek (Wenke), 48' Zadrobílek (Macek), 64' Růžička, 68' Sláma, 72' Matějů (Placák), 77' Wenke (Sláma), 80' Dvořák (Wenke), 80' Wenke, 89' Coggan, 90' Zadrobílek (Coggan)

Jiroušek, Novák, Coggan, Dvořák, Jirásek, Kosař, Novák, Placák, Růžička, Sláma, Starý, Voltr, Matějů, Macek, Wenke, Zadrobílek

V dalším MU s Čáslaví jsme byli po celou dobu lepším týmem, dlouho jsme však neproměňovali svoje šance. První polovinu zápasu jsme ani tváří v tvář brankáři soupeře nedokázali proměňovat 100% šance. Situace před brankou soupeře jsme řešili často zbrkle a naivně. Zlepšení přišlo až poslední třetinu, kdy jsme dokázali tyto situace vyhodnocovat lépe. Celkově jsme dnes však podali dobrý výkon, který musíme do příště vylepšit kvalitou ve finální fázi po celou hrací dobu! Třetiny: 2:1, 3:0, 8:0