MU: FK Admira Praha U17 - FC Hradec Králové U17 0:1 (0:1)

Branky a (asistence): 40. Pěnkava (Polák)

FK Admira Praha:

Brisuda – Kalhous, Tupý, Gracl, Hochmann, Honzíček (63. Valášek), Boček (46. Grof), K. Procházka, Rajšner, Žák (73. Říha), Polka (83. Staroba).

Šimon - Machač, Hradecký, Pěnkava, Meduna - Drbohlav (61. Jelínek), Dýčka, Pavlík - Rychtář (61. Hronek), Polák (73. Chýlek), Červinka (89. Svatoš)

Na velmi malém hřišti jsme sehráli těžký zápas s bojovným soupeřem. V prvním poločase jsme byli dominantní na míči, ale nedokázali jsme se výrazněji prosazovat do šanci. Dvě větší nebyly využity a naopak to byl soupeř, který mohl jít do vedení, když naší nepozornost využil pro šanci a následný pokutový kop, ten ale náš brankář zneškodnil. Ke konci poločasu jsme se přece jen prosadili po standardní situaci. Druhý poločas nebyl moc pohledný, soupeř hru úplně zjednodušil a my se tomu částečně přizpůsobili. Pokutový kop jsme měli i my, ale nedokázali jsme ho proměnit a tak jsme utkání dohráli za stavu 1:0. Venkovní vítězství se počítá a museli jsme se na něj hodně nadřít a věřím, že nám tato zkušenost pomůže do budoucích zápasů.