5:1
1:0

Branka: 55' Šimon

Čermák - Kalina (82'Mišči) - Musil - Halama - Rubák - Šichan - Mokrejš - Zvěřina (33'Hruška) - Binar - Šimon - Hampl (70'Pavlík)

Do utkání jsme vstupovali s tím, že chceme hrát aktivně, nečekat na soupeře co vymyslí, sami jsme chtěli diktovat hru. Což se nám vcelku dařilo až do první inkasované branky, kdy jsme nepohlídali náběh hráčů na zadní tyči. Zbytek prvního poločasu byl zcela vyrovnaný. Měli jsme některá přečíslení, které jsme však neřešili ideálně. O poločase jsme kluky nabádali, ať dál hrají aktivně, že šance na srovnání přijdou. Bohužel hned v 1. minutě jsme obdrželi branku po nenápadné střele z poza šestnáctky. Kluci to nezabalili, dál byli aktivní, dokázali jsme snížit po rohovém kopu zásluhou Šimona. Měli další šance na srovnání, bohužel ani jednu jsme nevyužili. Naopak jsme inkasovali po sŕii nešťastných odrazů na 3:1. Do konce zápasu jsme inkasovali ještě dvě branky, když už sme hru zcela otevřeli. Bohužel výsledek vypadá jednoznačně, ale úplně neodpovídá dění na trávníku. My se musíme do dalších zápasů vyvarovat individuálních chyb, jinak nemáme šanci na bodový zisk.