MU: FC Tempo Praha U17 - FC Hradec Králové U16 6:3 (4:2)

Hrůzostrašný úvod rozhodl o vývoji celého utkání...
21. kolo, sobota 6. 4. 2024, 12:15

FC Tempo Praha

6:3
4:2

Branky (asistence): 4. Plachý, 6. Tkač, 16. Franěk, 26. Benda, 82. Kliner z pen., 90. Brožek - 17. Kabele (Václavík), 45. Lesák (Kopčil, Svoboda), 66. Lhoták (Václavík)

FC Tempo Praha:

Tutunovic - Postler, Valenta, Kalika, Benda - Plachý (68. Brožek), Pohl (56. Dočkal), Kliner (87. Veselý), Kroužek, Franěk - Tkač (56. Hron)

Křivský - Čermák, Turek, Peterko, Lesák (61. Svatoš) - Kabele (61. Fejgl), Vacek, Wenke - Svoboda (46. Matuška), Kopčil (61. Lhoták), Václavík

Celý první poločas probíhal v režii domácích. Výborně se pohybovali a dařilo se jim i kombinačně. Proto již v 16. minutě vedli 3:0. Přesto se nám podařilo 2x skórovat a vzhledem k průběhu první půle jsme šli do kabin s přijatelným stavem 4:2. Druhý poločas byl vyrovnanější, podařilo se nám snížit, ale k závěrečnému tlaku jsme se nedostali, neboť soupeř proměnil penaltu a výsledek uzavřel z brejku.