MU, neděle 30. 8. 2020, 10:00

TJ Svitavy

15:5
4:0, 2:3, 9:2

8' Starý (Sláma), 13' Růžička (Kosař),16' Sláma, 20' Sláma (Růžička), 45' Starý (Dvořák), 51' Jirásek (Matějů), 70' Starý (Dvořák), 71' Coggan (Placák), 72' Coggan (Matějů), 73' Růžička (Matějů), 76' Novák (Růžička), 78' Růžička (Matějů), 79' Sláma (Jirásek), 87' Jirásek, 89' Dvořák

Jiroušek, Coggan, Dvořák, Jirásek, Kosař, Novák, Placák, Růžička, Sláma, Starý, Voltr, Matějů, Macek

V prvním domácím zápase jsme přivítali tým Svitav. Vstup do zápasu se nám povedl a po skvěle sehraných akcích jsme po první třetině vedli 4:0. Začátek druhé třetiny se nám pak nepodařil a soupeři jsme dovolili dostat se zpět do zápasu. Nakonec jsme dokázali hrát dál svoji hru a proti houževnatému soupeři se nám podařilo přidat další góly a dojít si pro vítězství.