přát., sobota 3. 8. 2019, 12:00

SK Slavia Praha

1:2
0:1

46´ Fejgl (Horák) - 25´, 55´

FC Hradec Králové: Petera Maxmilián (30' Heerkens Joeri) - Dymák Lukáš (30' Černý Daniel), Blažek Vojtěch, Lubínek Jiří Lukáš, Truhelka Michal (30' Adam Binar) - Hrnčíř Vojtěch (30' Zeman Jakub), Hampl Matěj, Fejgl Tomáš (53' Lexman Petr), Lexman Petr (30' Kareš Tomáš) - Černý Ondřej (30' Kosejk Filip), Tobiška Ondřej (30' Horák Štěpán)

Podali jsme velmi dobrý a koncentrovaný týmový výkon. Soupeř je kvalitní v držení míče, takže jsme chtěli hrát dobře z obrany a využívat možnosti směrem kupředu. Za stavu 0:0 měl první šanci zápasu Tobiška, ale v jasné pozici minul. S přibývajícími minutami nám trochu docházely síly a i díky tomu jsme začali lacino ztrácet míče. To znamenalo rostoucí tlak soupeře. Pět minut před koncem poločasu jsme inkasovali. Zbytečně jsme prohráli dva osobní souboje a bylo to 0:1. Druhý poločas byl podobný jako ten první. Ve 46´ se nám podařilo vyrovnat a v 50´ šel sám na brankáře Horák, bohužel neuspěl. S blížícím se koncem zápasu jsme opět začali více chybovat v jednoduchých přihrávkách a jednu takovou chybu Slávisté 5´ před koncem potrestali a utkání nakonec vyhráli. Našim hráčům slouží ke cti, jak se oproti předcházejícím konfrontacím prezentovali, ale do příště musíme méně kazit a hlavně se vyvarovat zbytečných chyb!