74' Hodač Matěj

Žluté

89' Semerák Jakub

FC Hradec Králové: Strnad Jiří - Semerák Jakub, Slivka Matyáš, Buriánek Tomáš, Houdek Kevin - Včelák Matyáš - Ludvík Jan (64' Zengler Radim), Boniš Tadeáš, Schmoranz Filip (90' Horkel Jan), Hodač Matěj (88' Kudrnáč Jiří) - Jurčenko David (84' Kruml Lukáš)

Úvod utkání patřil hostujícím hráčům, kteří kombinovali ve velké rychlosti a dělali nám velké problémy. Z tlaku jsme se dostali ve 12.minutě, když jsme

se poprvé v sezóně prosadili ze standardní situace.Roh zahrával Schmoranz a gólově se prosadil Slivka - 1:0. V 18.minutě zvyšujeme na 2:0 po pěkné

přihrávce Včeláka, kterou posílá do sítě Hodač.

Hned z kraje 2.poločasu hosté snižují na 2:1, když nepohlídáme autové vhazování.Relativní klid nám dává 74.minuta, kdy se po přímém kopu

Schmoranze a přiťuknutí Buriánka raduje z druhé vstřelené branky v zápase Hodač- 3:1.Zbytek utkání už žádnou vážnější šanci ani na jedné straně

nepřinesl, a tak si připisujeme velice cenné vítězství nad týmem, který dominuje této soutěži.