3:2
0:1

Branky: 53´Hájek z pen., 63´Vozáb, 90´Kejř

FC Hradec Králové: Červenka Lukáš - Kalina Tomáš, Kiec Martin, Donát Denis, Kadrmas Marek - Novotný Adam (78' Zawada Filip), Štipák Jakub, Kosař Jakub, Hájek Lukáš (84' Hlaváč Martin) - Kejř Marek (90' Zbořil Matyáš), Vozáb Jan

Marek Kulič: Od prvních minut se hrálo velice slušné utkání. Olomouc se dostala do vedení ve 23. minutě, kdy si centr ze strany sráží do vlastní branky Kalina. Z naší strany to nebylo vůbec špatné, dobrá kombinace a rychlá hra přikovala hosty na jejich polovinu, ale ve finální fázi chyběl větší klid a přehled. Do druhého poločasu jsme doslova vlétli a z našeho tlaku pramení pokutový kop, který ještě ověřuje přítomný VAR. Hájek srovnává tvrdou ranou a po krásné kombinaci Kejř vyzývá Kosaře, který přihrává do prostoru, kde nachází Vozába 2:1. O minutu později znovu Kosař s Kejřem připravují stoprocentní gólovou šanci Hájkovi, ale špatný první dotek znemožnil zakončení. Poté se dostává ke slovu soupeř, kdy gólovou šanci zneškodní Červenka a znovu se o slovo hlásí VAR, který ověřuje pokutový kop pro Olomouc. Hraje se dál a hosté srovnávají po centru ze strany na 2:2. Utkání graduje a přichází pro nás další rána v podobě vyloučení Kiece po druhé žluté kartě. Soupeř ještě zvyšuje tlak, a proto posíláme na hřiště druhého útočníka se snahou o udržení míče a rychlého přechodu. V 91. minutě Kosař druhou asistencí nachází Kejře a ten parádní individuální akci rozhoduje v náš prospěch. Všem hráčům patří velké poděkování za předvedený výkon a za celou podzimní část.