Juniorka na úvod sezony rozstřílela České Budějovice

23. 7. 2018   |   FC Hradec Králové
Hradecká juniorka si na úvod sezony připsala vysoké vítězství. Na hřišti Slavie přivítala České Budějovice a po jednoznačném průběhu je porazila 5:1.
1. kolo, pondělí 23. 7. 2018, 15:00

SK Dynamo Č. Budějovice

5:1
3:1

Branky: 9. Čech, 25. Locker, 43. Zorvan (pen.), 65. Dermedjan, 90. Kundrt – 35. Tomek. Rozhodčí: Cieslar – Arnošt, Antoníček. ŽK: Kočí, Matoušek (CEB). Diváci: 100.

FC Hradec Králové: Mach – Čech, Kundrt, Locker, Funda - Soukeník, Matoušek M. (46. Bičiště), Vukčevič, Jukl (13. Petřík, 72. Gjinollari), Zorvan - Dermedjan (79. Brůža).
SK Dynamo Č. Budějovice: Dubljanič – Kočí, Jáša, Tomášek (32. Krejčí), Zachař, Lindák, Tomek, Kalousek, Collin (46. Matoušek J.), Rauscher (57. Kadlec R.), Švantner (66. Kubata).

Juniorka Votroků vstoupila do sezony vítězně. Tým Karla Krejčíka posílilo v zápase proti Českým Budějovicím pět hráčů z hradeckého A mužstva a jejich přítomnost na hřišti byla znát. Domácí měli trvalou převahu a brzy šli do vedení, když se trefou do horního rohu brány prosadil František Čech. O čtvrt hodiny později přidal druhý zásah Josef Locker, který se prosadil hlavou po rohovém kopu.

Tou dobou už nebyl na hřišti Robert Jukl, který musel vystřídat kvůli zranění kotníku. Hostům dal naději Rostislav Tomek, který dorazil vyražený míč za záda Ondřeje Macha. Dvougólové vedení ale Votrokům ještě před pauzou vrátil Filip Zorvan, který proměnil penaltu po faulu na Gazara Dermedjana.

Právě arménský útočník ve druhé půli zvýšil na tříbrankový rozdíl a zápas, který se dohrával víceméně na polovině hostů, gólově uzavřel v poslední minutě Ladislav Kundrt. Hradecký tým U21 si tak na úvod ročníku juniorské ligy připsal vysokou výhru.