MU, středa 31. 8. 2022, 10:00

RMSK Cidlina

11:3
5:1, 4:1, 2:1

1' Pospíšil (Motálek), 23' Zadrobílek (Kareš), 25' Felix (Kareš), 26' Hiesl, 30' Hiesl (Šulc), 31' Kefurt, 32' Čapek, 45' Brož (Hiesl), 56' Hiesl (Mrázek), 67' Čapek (Pospíšil), 75' Zadrobílek

Kefurt, Drbohlav, Čapek, Motálek, Kareš, Tahal, Tichý, Pirner, Pospíšil, Brož, Felix, Zadrobílek, Mrázek, Šulc, Kučera, Hiesl

První MU jsme sehráli v domácím prostředí s Bydžovem. Začali jsme velmi dobře, když jsme se hned v první minutě ujali vedení. Pak následovalo 20 minut, ve kterých jsme působili nesoustředěně a kazili jsme spoustu míčů. Až po inkasované brance jsme opět zapnuli a během posledních 10-ti minut jsme v rychlém sledu vstřelili zaslouženě 4 branky. Ve druhé třetině jsme navázali a předvedli jsme několik pohledných akcí z vlastní poloviny až po zakončení. Druhá třetina byla nejlepším úsekem z naší strany. Třetí třetinu jsme pak měli také šance, avšak jsme je nedokázali proměňovat. Zasloužené vítězství v zápase, ve kterém jsme byli kvalitnějším týmem a mohou nás mrzet neproměněné šance. Na druhou stranu se opět ukázalo, že zatím máme problém s tím soustředit se celých 90 minut a v naší hře se tak opět objevovali herní výpadky. Celkově tedy dobrý zápas, musíme však zlepšit kvalitu mezihry a dosáhnout větší kontroly nad hrou. Třetiny: 5:1, 4:1, 2:1