MFK Trutnov

4:1
(1:1)

Hráno 2x 35´

Branky FCHK U15: 14´Jelínek (Machač), 36´ Pěnkava (PK), 38´Halama (Jelínek), 69´Pavlík (Kaczmarek)

Branky MFK Trutnov: 27´

Kačena - Hronek, Pšenička, Baťka, Machač, Cobl, Pěnkava, Svatoš - Drbohlav, Meduna, Ponikelský, Pavlík, Kameník, Halama, Rychtář - Kaczmarek, Jelínek

Proti klukům z mladšího dorostu Trutnova nás nečekal vůbec jednoduchý zápas, co se fyzický sil týče. O to více můžeme být spokojení, že jsme celý zápas měli herně pod kontrolou. Byli jsme většinu času v držení míče a mohli jsme tak zapracovat na zlepšení kombinační hry. Ve druhém poločase jsme však lehce polevili v intenzitě hry, míč jsme hodně předržovali a ve finální třetině jsme nebyli dostatečně produktivní. I přesto je potřeba kluky pochválit za předvedený výkon proti staršímu soupeři.