4:1
3:0

Branky: Blažek, 2x Kareš, Černý Daniel

Sestava: Horák-Lubínek(84'Dymák),Blažek(C),Truhelka,Rubák-Benedikt(72'Černý D.),Machačka(58'Černý O.),Fejgl,Chudý,Hampl(72'Hartman)-Kareš(58'Zeman)

Herně i výsledkově povedený zápas. Zejména první poločas se vyvedl hlavně co se týče gólové produktivity, která nás doposud trápila. Skóre otevřel v 21. minutě Blažek po rohu Chudého. V 28. minutě zvýšil Kareš po Fejglově průnikové přihrávce. O pár minut později mohli hosté korigovat, Horák nás však skvělým zákrokem na brankové čáře podržel. V zápětí se po rohovém kopu Fejgla hlavou podruhé v zápase prosadil Kareš. V úvodu druhého poločasu v 53. minutě se Chrudimi šťastně podařilo přeci jen vstřelit branku. Horák nešťastně vyrazil balón do Blažkovi nohy, který již nemohl zareagovat a míč se odrazil do naší brány. Tento moment soupeři vlil novou krev do žil, začal nás agresivně napadat a my jsme naopak znervózněli, přestali jsme být přesní v kombinaci a začali jsme lehce ztrácet míče. Uklidnění přišlo v 82. minutě, kdy Fejgl našel ve vápně zcela volného Černého D., ten si pohotově zpracoval míč a křižnou střelou nekompromisně zakončil a zpečetil tak konečné skóre na 4:1. Vítězství je zcela zasloužené.