Statečný boj s Lokomotivou Brno

26. 4. 2022   |   wu18
První domácí zápas v nadstavbové části juniorky hostily Lokomotivu Brno Horní Heršpice.
17. kolo, sobota 23. 4. 2022, 14:00

Lokomotiva Brno Horní Heršpice

0:3
0:3

Mikanová –Hrušková, Pokorná, Fiedlerová, Zemanová– Kitlerová, Hamplová, Soukalová, Kalová – Koudelová, Kácovská

Střídaly: Jelínková, Černá

Dnešní report zápasu bude z těch kratších, jelikož nám nezbývá nic jiného, než smeknout klobouk před výkonem našich děvčat. Ve značně oslabené sestavě, s žákyněmi v základu a několika děvčaty, které v týdnu netrénovaly a ležely s nemocemi, je toto adekvátní hodnocení. Síla soupeře byla prvních 15 minut opravdu drtivá, rychle jsme prohrávali o dvě branky a průběh naznačoval, že to bude jednoznačné a vysoké vítězství Brňanek. Po 20 minutách se trochu holky rozehrály a přerušily rozjetý brankový příděl. Začali jsme věřit, že 0:2 do konce prvního poločasu již udržíme, ale nepodařilo se. V přestávce bych opravdu nikomu nepřál vidět stav holek, fyzicky i psychicky dno. Nemělo žádný smysl něco holkám vysvětlovat nebo vyčítat, dělají maximum, na které zrovna v takovém složení mají. Jen jsme vše v klidu probrali a dohodli se, že již nechceme obdržet nějaký velký brankový příděl. Dosud ještě nechápu, jak holky dokázaly udržet v druhé půli nulu a neinkasovaly. Je opravdu vidět, že tým má morální sílu a dokáže opravdu bojovat až do konce. Ano, patří k tomu i štěstí v některých situacích, ale naopak i branku jsme vstřelit mohli. Pochvala patří absolutně Všem! Máme radost z žákyň, které nám pomáhají v této situaci. V zápase jsou velice platné a získávají cenné zkušenosti do příští sezóny, kdy se do juniorky přesunou. Díky trenérům za spolupráci.