MU, středa 29. 3. 2023, 15:00

Football Talent Academy

4:2
0:0, 2:1, 2:1

32’ Brož (Kareš) 33’ Kareš (Němeček) 82’ Motálek (Mrázek) 85’ Pospíšil (Drbohlav)

Pospíšil, Motálek, Zadrobílek, Němeček, Felix, Mrázek, Drbohlav, Tahal, Kareš, Čapek, Brož, Hiesl, Kučera, Pirner, Tichý

Vstup do první třetiny nebyl ideální, chyběl nám lepší pohyb a až postupem času jsme začali hrát lépe a být více na míči. Druhou třetinu jsme pak začali rozhodně aktivněji, ale nedařilo se nám proměňovat své šance a soupeře jsme tak drželi neustále na dostřel. Třetí třetina se nesla v podobném duchu. Jsme rádi, že jsme v kritickém bodě zápasu, kdy po našich neproměněných šancích soupeř po naší individuální chybě srovnal na 2:2, dokázali ještě přidat a zaslouženě jsme zápas dvěma brankami zlomili na svou stranu. Musíme být však celkově efektivnější a kvalitnější na útočné polovině, kde se často neumíme dostat do bloku soupeře. Celkově jsme tedy dnes většinu zápasu drželi míč, ale chyběla nám kvalita ve finální fázi, na čemž budeme dále pracovat v trénincích. Třetiny: 0:0, 2:1, 2:1