Šestnáctka uspěla proti sedmnáctce Teplic

28. 10. 2018   |   esebo
Mladší dorost bojoval a porazil Teplice brankou Matěje Šrejbera.
12. kolo, neděle 28. 10. 2018, 13:15

FC Hradec Králové

FK Teplice

1:0
1:0

branka: Šrejber

FC Hradec Králové: Strnad Jiří - Semerák Jakub, Hypšman Daniel, Slivka Matyáš, Houdek Kevin - Zengler Radim (84' Junek Vratislav), Včelák Matyáš, Schmoranz Filip (58' Schober Václav), Boniš Tadeáš (89' Horkel Jan) - (68' Brychta Vojtěch, 1' Ludvík Jan), Šrejber Matěj (78' Velinský Adam)
FK Teplice: Četverik Lukáš - Kozák Jan, Köstl David, Kočka Stanislav ( 73´ Hadinec Milan ), Leder Jakub ( 46´ Cohla Tobiáš ), Fakin Daniel ( 65´ Pokorný Vojtěch ), Klepáček Robert, Čermuš Vojtěch ( 53´ Vachoušek Matyáš ), Kovalčík Jaroslav (K), Hural Pavel

Ohlasy

Stanislav BejdaV první půli to byla vyrovnaná partie, v které jsme postupně měli herní převahu, nebáli jsme se hrát a zvládali jsme i složité situace v přechodové fázi, s čímž starší soupeř nepočítal a zaslouženě jsme se dostali do vedení Šrejbrem, který vstřelil dva regulérní góly, ale první mu pro domnělé ofsajdové postavení nebyl uznán. V druhé půli jsme ještě do 70.min hráli aktivně a byli nebezpeční, ale posledních 20 minut jsme se dostali pod tlak a zodpovědným výkonem v defenzivě jsme udrželi čisté konto a dokázali jsme porazit tým, který doposud ještě neztratil ani bod.

Radim Laibl: " Bez několika hráčů základní sestavy jsme nastoupili proti houževnatému domácímu týmu, který byl velmi dobře organizovaný, dobře bránil a čekal na chybu hostujícího týmu. Ta na sebe nenechala dlouho čekat, v 11. minutě nevyřešil zdánlivě jednoduchou situaci Klepáček, jehož zaváhání využil domácí Šrejber vedoucí brankou utkání. Jak ukázal i další průběh utkání, byla to branka jediná. V deštivém a větrném zápase moc šancí diváci neviděli, hosté sice byli častěji na míči, měli větší držení balonu, ale prachbídná finální fáze měla většinou za následek to, že jejich akce končily před pokutovým územím domácích. Ve druhém poločase tlak hostů ještě narostl, ale Pokorný v největší hostující šanci neprostřelil domácího brankáře, a tak utkání skončilo nejtěsnějším výsledkem ve prospěch domácího týmu."

Ladislav Jamrich: " První ztráta bodů byla zasloužená, domácí předvedli bojovný, houževnatý výkon, který na naše mužstvo, které nebylo v ideálním rozpoložení, stačilo. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, měli jsme více ze hry, ale v útočné fázi jsme málo důrazní, chybí nám větší touha po vstřelení branky i kvalita ve finální fázi. Domácím blahopřeji k vítězství."

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Rozhovory

Brankář Vízek: Vážím si toho, že jsem dostal šanci

Rozhovory

Remíza zápasu odpovídá, hodnotí kouč Frťala

Reportáž

Votroci si ze Sokolova vezou bod