Mladší dorost uspěl proti Pardubicím

14. 10. 2018   |   esebo
Šestnáctka završila úspěšný víkend, kdy hradečtí dokázali v osmi utkáních porazit Pardubice.
10. kolo, neděle 14. 10. 2018, 12:15

FK Pardubice B

7:2
3:0

branky: 2 x Ludvík, 2 x Brychta, Boniš, Velinský, Schober

FC Hradec Králové: Rubeš Jaroslav - Semerák Jakub, Hypšman Daniel, Slivka Matyáš, Houdek Kevin - Zengler Radim, Schmoranz Filip (45' Velinský Adam), Junek Vratislav (45' Včelák Matyáš), Boniš Tadeáš (60' Kruml Lukáš) - Schober Václav (60' Šrejber Matěj), Ludvík Jan (60' Brychta Vojtěch)

Stanislav Bejda: Utkání jsme začali trochu rozpačitě, tempo hry bylo nízké a hosté působili lépe a vypracovali si i dvě brankové příležitosti, které jsme ustáli a po individuálních akci Boniše šli do vedení. Hned vzápětí po chybě hostujícího gólmana jsme navýšili na 2:0 na konci poločasu jsme ještě přidali třetí branku. Hosté hráli naivně v obranné fázi. V druhé půli jsme přidali další góly a mrzí mne, že jsme dvakrát inkasovali. S naším herním projevem spokojen nejsem, ale individuální kvalita našich kluků byla dostačující k naší výhře.