přát., neděle 16. 1. 2022, 12:00

FK Pardubice

3:2
0:2

Branky (asistence) - 42' Tománek (Matuška), 50' Tománek (Mráček), 80' Vaněk (Tománek) - soupeř: 4', 26'

Školník (40' Moucha), Vaněk, Thiele, Poděbradský, Mareš, Kurpiewski (65' Kopčil), Mráček, Tománek, Kopčil (30' Vacek), Matuška, Vobořil (40' Turek)

První poločas byl z naší strany mdlý. Ve všech soubojích jsme byli druzí a kombinační hra, která nás obvykle zdobila, nebyla možná, protože jsme se špatně nabízeli. Za úvodních 40' jsme se zmohli pouze na dvě šance, což bylo málo. Pardubičtí byli aktivnější a naprosto zaslouženě vedli 2:0. Druhý poločas byl úplně o něčem jiném. Zlepšili jsme presing, nabídku bez míče a kombinaci. V 50' se nám podařilo vyrovnat a začínalo se od nuly. Měli jsme šance na otočení skóre, ale žádnou jsme nevyužili. S přibývajícím časem přebíral iniciativu soupeř, který měl výhodu střídajících hráčů a získal herní převahu. Naše obrana včele s brankářem Mouchou ustála všechna nebezpečí a v poslední vteřině jsme z rychlého protiútoku vstřelili rozhodující branku.