Poprvé letos jsme v derby prohráli

7. 11. 2019   |   Redakce
Derby hrály hradecké hráčky na domácí půdě a to na umělé trávě Slavie HK.
7. kolo, neděle 3. 11. 2019, 12:30

FC Hradec Králové

FK Pardubice

1:3
1:2

Branky: 15. Miculyčová - 4. Jedličková, 28. Hlaváčová, 65. Hlaváčová

FC Hradec Králové: Mikanová - Vlasatá, Uhnavá, Schánělová, Soukalová, Kalousová, Hrušková, Paulů, Baliharová, Koudelová, Miculyčová Střídaly: Jiřičková, Dobrozemská, Jelínková, Janouchová


Reportáž

Prvních třicet minut se nám hra dařila a utkání bylo vyrovnané. Ve 4. minutě jsme smolně obdrželi gól z rohového kopu. V 15. minutě se z brejkové situace prosadila Ivet Miculyčová a bylo srovnáno. Dvě podobné situace stejné hráčky posléze bohužel neskončily míčem v síti. Ve 28. minutě jsme inkasovali podruhé a zápas se zlomil na stranu soupeře. Do poločasové přestávky měly převahu Pardubice.

Do druhé půli jsme se chtěli vrátit k aktivní hře a pokusit se vyrovnat. To se bohužel nepodařilo. Nedokázali jsme se podržet míč, dobře kombinovat, prohrávali jsme osobní souboje a pro branku soupeře jsme nebyli nebezpeční. Pardubice nás přehrávaly, přidaly třetí gól a zaslouženě si odvezly tři body.

Ohlasy

Radek Musil, trenér FC HK: Zápas se neodvíjel vůbec podle našich představ. Hráčky bojovaly až do konce, ale fotbalově nám to v druhé půli nešlo. Potencionál této party holek je mnohem výše. Věřím, že se tým herně zvedne v zimní přípravě. Pokud tedy nás nebudou kosit zranění a absence. Děkuji hráčkám, které oželely derby a pomohly juniorce v Plzni. 

Fotogalerie

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Votroci dali všem mládežníkům památeční trička

Sestřih ze zápasu

SESTŘIH: FC Hradec Králové – FK Dukla Praha 2:1

Reportáž

VOTROCI SLAVÍ POSTUP DO FORTUNA:LIGY!